PUBG Lite Güncelleme Notları [4 Temmuz 2019]

Silahlar

İşaret Fişeği tüm haritalara eklendi.

• Havaya nişan al ve İşaret Fişeğini göklere doğru ateş et! Karşılığında Oyuncu Yardım Paketi ya da Zırhlı UAZ’ye sahip ol. (Detaylar için okumaya devam et.)
  • Oyuncu Yardım Paketi için gökyüzüne doğru 200m’de atışı gerçekleştirmek gerekmektedir.
  • Kalan Oyuncu Yardım Paketleri, İşaret Fişeği’ne sahip olan oyunculara özel gözükecektir.

Zırhlı UAZ

• Mavi alan içerisinde ya da oyun alanı dışarısında, İşaret Fişeği aracılığıyla çağrılır.
  • Aşama 1: Oyun alanı oluştuktan sonra, çağrılabilecek Zırhlı UAZ sayısı 2’ye artar ve toplam 2 adet Zırhlı UAZ çağrılabilir.
  • Aşama 5: Oyun alanı oluştuktan sonra, çağrılabilecek Zırhlı UAZ sayısı 0’a düşer. Bu saatten itibaren, İşaret Fişeği aracılığıyla Zırhlı UAZ çağırmazsınız.

Araçlar

Yüksek Seviyeli Eşyalar Şimdi BP Dükkanında Satışta

• Yüksek Seviyeli eşyalar artık Sandıklardan değil, tekli bir şekilde Dükkan’da BP karşılığında satılıyor olacak.
  • BP Dükkanı’na yeni eşyalar eklendi.

BP ile Eşya Takası

• Envanterinizdeki eşyayı seçin, “TAKAS ET” butonu ile eşya karşılığında BP kazanın.
  • Süreli eşyalar, BP puanı ile takas edilemez.
  • Takasın karşılığında kazanacağınız BP, eşyanın ne kadar özel olduğu ile doğru orantılıdır.
  • Eşyanın özelliğini, eşyanın arka plan rengi ile anlayabilirsiniz.

Hasar

• Hasar kırılımı aşağıdaki gibidir:

Diğer

• Türkiye oyuncuları, MENA bölgesinden ayrıldı. Artık sunucularda sadece Türkiye üzerinden bağlanan oyuncular ile maç eşleştirmesi sağlanacak.

• Bilgisayar özelliklerinize göre ekrana sığdırma özelliği Ayarlar bölümüne eklendi.

Ayarlar > Grafik > Gelişmiş Ayarlar > Uyarlanabilir Ekran Ölçeği

Discord’a PUBG LITE Linklendi

• Bir oyuncu PUBG LITE oynuyor ise, Discord kanalında artık gözükebilecek.
  • Resmi Discord Kanalımıza buradan katılabilirsiniz: https://discord.gg/pubglite/
  • Select-Language kısmından Türkiye Bayrağına tıklayarak, Türkçe kanallara erişim sağlayabilirsiniz.

Hata Düzeltmeleri

• Belirli eklentiler takıldığında, silah mermisinin sadece tek bir yere etki etkmesi hatası giderildi: S12K, S1897, S686.
  • Yere TommyGun atıldığında, oyuncunun o bölgede kalması hatası giderildi.
  • QBU için kompansatör takıldıktan sonra susturucu etkisinin azaltılması sorunu giderildi.

Keyifli oyunlar.

1 Like